W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Holandii podejmą zawodników z Ukrainy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Holandia – Ukraina

EURO: Holandia – Ukraina

Holendrzy zajmują czternaste miejsce w rankingu FIFA. W tym roku nie spisują się tak dobrze, jak w poprzednim. Mają wciąż spore problemy z kontuzjami, le jest to reprezentacja mimo wszystko silna.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Przed turniejem rozegrali dwa mecze towarzyskie. Najpierw zremisowali u siebie ze Szkocją 2:2. Następnie podejmowali reprezentację Gruzji, którą rozbili 3:0. W ich zespole na Euro nie zagra Virgil van Dijk, Jasper Cillesenoraz Donny van de Beek.

Ukraina nie ma tak dobrych piłkarzy, ale stanowi od jakiegoś czasu solidny monolit. W rankingu FIFA lokuję się na dwudziestym czwartym miejscu, co dobrze obrazuje ich miejsce w futbolu.

Przed turniejem zagrali trzy mecze towarzyskie, w których zbytnio nie imponowali. Najpierw zremisowali z Bahrajnem 1:1. Następnie wygrali z Irlandią Północną 1:0 i Cyprem 4:0. W ich reprezentacji na boiskach nie pojawią się Konoplianka, Burda, Bolbat i Bujalsk.

Holendrzy zaczęli rok słabo, ale z biegiem czasu grali lepiej. Nie są oni w najlepszej dyspozycji, ale Ukraińcy mimo wszystko kadrowo wydają się znacznie słabsi, a też mają swoje problemy. Wydaje mi się, że Holendrzy będą górować nad rywalem i to oni zdobędą trzy punkty.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Ukraina11,61Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Belgia – Rosja (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Węgry – Portugalia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.