W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Chorwacji zagrają z reprezentacją Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Chorwacja – Hiszpania

EURO: Chorwacja – Hiszpania

Chorwacja zajmuje jedenaste miejsce w rankingu FIFA i w ostatnich latach grali bardzo dobrze. Nie jest to już ta sama drużyna, która dotarła do finału Mundialu. Brakuje im nowych gwiazd, a starsze są coraz słabsze.

W pierwszym meczu na EURO oddali zaledwie jeden strzał na bramkę Anglików i rywale pokonali ich 1:0. Ich drugim rywalem byli Czesi. Rywal okazał się wymagającym przeciwnikiem, a mecz zakończył się remisem 1:1. Dopiero w ostatnim spotkaniu pewnie pokonali Szkotów 3:1 i awansowali z drugiego miejsca.

Hiszpanie mają silną reprezentację, która zajmuje szóste miejsce w rankingu FIFA. Jest jednym z gospodarzy mistrzostw i wyjście w grupy był ich obowiązkiem. Ostatni mecz przegrali jeszcze w zeszłym roku.

Jednak w pierwszym meczu zremisowali bezbramkowo z reprezentacją Szwecji. W drugim meczu z Polską reprezentacja Luisa Enrique wyszli na prowadzenie, ale Polacy w drugiej połowie wyrównali i mecz zakończył się remisem 1:1. W swoim meczu Hiszpanie zagrali na miarę swojego potencjału i zdemolowali Słowację 5:0.

Obie reprezentacje miały na tym turnieju problemy, ale w ostatnich meczach zapewniły sobie awans. Hiszpanie mają mimo wszystko lepszą kadrę, a w ostatnim meczu pokazali świetną grę i całkiem możliwe, że to napędzi ich do kolejnych zwycięstw.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Hiszpania21,66Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: BATE – Zhodino (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Szwecja – Ukraina (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.