W sobotę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Rosji podejmą zawodników ze Słowenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Rosja – Słowenia

Eliminacje MŚ: Rosja – Słowenia

Słowenia w pierwszym meczu eliminacyjnym mocno zaskoczyła. Przed domowym meczem z Chorwacją mieli świetną passę ośmiu meczów bez porażki. Mimo wszystko to rywale byli faworytami.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Słowenia nie zalicza się do światowej czołówki (sześćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA), ale przyznać, że zasłużenie pokonali faworytów ten grupy 3:1 i przed olejnym meczem na pewno liczą na kolejny dobry występ.

Rosja to trzydziesty dziewiąty zespół w rankingu FIFA. Rosjanie na papierze wydają się silniejsi, a w meczach domowych grają zawsze bardzo dobrze. Po wyjazdowej wygranej z Maltą 3:1 także liczą na kolejne punkty.

Jednak wygrana z tak słabym zespołem niewiele nam mówi o dyspozycji Rosjan. Na pewno niepokoi stracona bramka, co pokazuje, że w defensywie zdarzają im się błędy i Słowenia powinna mieć swoje szanse.

Sobotni mecz powinien być zatem dosyć wyrównany. Obie reprezentacje w pierwszych meczach pokazały się z bardzo dobrej stron w ataku. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ mają dobrych graczy w ataku i sądzę, że w bezpośrednim starciu tych ekip nie zabraknie walki i co najmniej dwa gole powinny w tym meczu paść.

MeczTypKursBukmacher
Rosja – Słowenia+1,51,41Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Hiszpania – Grecja (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje MŚ: Kazachstan – Francja (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.