W czwartek w ramach eliminacji do EURO piłkarze Szkocji podejmą zawodników Izraela. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje EURO: Szkocja – Izrael

Eliminacje EURO: Szkocja – Izrael

Szkocja to europejski średniak, przed którym mało kto czuje respekt. Ten to raczej reprezentacja, na której inne drużyny chciałby zdobywać punkty i nikt nie muruje przed nimi bramki. Uwidacznia to ranking FIFA.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Szkoci lokują się w ni na pięćdziesiątej lokacie. Ostatnie eliminacje do przyszłorocznego EURO także nie było w ich wykonaniu zbyt dobre. Byli oni lepsi od najsłabszych ekip Cypru, Kazachstanu i San Marino, ale ostatecznie zajęli trzecie miejsce i zagrają w barażach. 

Izrael to z kolei reprezentacja, która gra w kratkę, ale także do najlepszych nie należy. W rankingu FIFA zajmują dopiero dziewięćdziesiąte trzecie miejsce, co obrazuje, że w ciągu ostatnich lat nie spisywali się zbyt dobrze.

W ostatnich eliminacjach grali w jednej grupie z Polską. Zaprezentowali się podczas nich fatalnie. Zajęli przed ostatnie miejsce. Byli lepsi jedynie od reprezentacji Macedonii Północnej. Na zakończenie eliminacji sprawili jednak dużą niespodziankę, ogrywając u siebie Austrię 1:0, co wlewa optymizm przed kolejnym ważnym meczem.

Potencjał obu drużyn wydaje się niezwykle wyrównany. Pojedynki tych ekip na przestrzeni lat obfitowały w gole i podobnie powinno być w czwartkowym meczu. Gdy padnie już pierwsza bramka, kolejne będą kwestią czasu.

MeczTypKursBukmacher
Szkocja – Izrael+1,51,44Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułIII Liga: Polonia-Stal Świdnica – ROW Rybnik (Typ i Analiza)
Następny artykułSuperpuchar Polski: Legia – Cracovia (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.