W sobotę w ramach rozgrywek białoruskiej Division 1 piłkarze ręczni SKA Mińsk podejmą zawodników BGUFK Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Division 1: SKA Mińsk – BGUFK Mińsk

Division 1: SKA Mińsk – BGUFK Mińsk

SKA Mińsk to bardzo utytułowany klub, który na przestrzeni lat swojego istnienia zawsze odgrywał znaczącą rolę w białoruskiej lidze piłki ręcznej. W obecnych rozgrywkach również grają bardzo dobrze.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Aktualnie lokują się na drugim miejscu w ligowej tabeli, mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach czterdzieści punktów na swoim koncie i lokuj się na drugim miejscu w ligowej tabeli. W ostatnim czasie grają fantastycznie, notując kolejne zwycięstwa. Mają tyle samo punktów co liderujący zespół, ale o dwa mecze rozegrane więcej, ale resztę stawki zdecydowanie zdystansowali.

BGUFK Mińsk to jak sama nazwa wskazuje klub z tego samego miasta. Klub dużo bardziej ubogi, jeśli chodzi o finanse, historię i jakość swoich zawodników. Wystarczy zresztą spojrzeć w ligową tabelę.

Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli (na sześć drużyn), mając po dwudziestu trzech rozegranych meczach tylko piętnaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu, grając we własnej hali, przegrali z piłkarzami liderującego Mieszkow Brześć 28:41, będąc tłem dla rywali.

Niestety dla zespołu BGUFK Mińsk, od razu po tej klęsce zagrają z podobnej klasy rywalem i to w hali rywala. Należy więc spodziewać się wysokiego zwycięstwa gospodarzy, którzy tylko w liderującej drużynie mają dla siebie godnego przeciwnika.

MeczTypKursBukmacher
SKA Mińsk – BGUFK Mińsk 1(-6,5)1,45STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułHong Kong FA Cup: Tai Po – Guangzhou (Typ i Analiza)
Następny artykułGirabola League: Sagrada – Desportivo Huila (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.