Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich użytkowników za aktywność i to każdego dnia. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na dodatkowe środki i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Codziennie 20 PLN w prezencie od STS!

Codziennie 20 PLN w prezencie od STS!

Warunki akcji „Codziennie 20 PLN” są niezywkle proste. Wystarczy jedynie typować zdarzenia z oferty przedmeczowej, a wówczas na kontach graczy znajdą się darmowe środki. Co tydzień użytkownicy mogą otrzymać nawet 140 PLN.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana akcja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych i trwają one od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

Dopuszczone przez bukmachera STS w ramach promocji „Codziennie 20 PLN” są wyłącznie zakłady AKO, na których musi być minimum dwa mecze. Mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jakie wspomniany operator posiada w swojej ofercie.

Jednak należy mieć na uwadze, że typy koniecznie muszą być z oferty przedmeczowej. Poza tym gracz jest zobowiązany do tego, aby kurs całkowity na jego zakłady bukmacherskie nie były mniejszy niż 1.85.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz otrzyma codziennie bonus w wysokości 20 PLN pod warunkiem, że stawka łączna jego kuponów nie była mniejsza niż 100 PLN, a zakłady spełniają powyższe warunki.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Bukmacher STS online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym na start można otrzymać:

  • darmowe 29 PLN bez depozytu
  • premię równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKwalifikacje EURO: Gruzja – Macedonia Północna (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Niemcy – Ukraina (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.