Nową promocję dla nowych graczy posiada bukmacher TOTALBet, który w zamian za rejestrację konta przyznaje bonus w wysokości 10 PLN. Co ważne w tym wszystkim środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Freebet może otrzymać każdy typer, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera TOTALBet.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Warunek podstawowy tej akcji jest to założenie nowego konta, a następnie należy przejść poprawnie proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna bonus w wysokosci 10 PLN na zakłady bukmacherskie. Należy pamiętać, że środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu!

W każdy momencie można sprawdzić czy środki trafiły na konto gracza. Chcąc sprawdzić należy wejść w zakładkę Moje konto, następnie freebet.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Środkami bonusowymi będzie można zagrać pod warunkiem, że kurs łączny kuponu będzie wynosić co najmniej 2.00. Wówczas na pole pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”, należy ją nacisnąć. Po czym kupon będzie zagrany za środki bonusowe.

Darmowy bonus na grę u bukmachera

Bonus za depozyt

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty mogą liczyć na dodatkowy bonus. A mianowicie bukmacher przyzna równowartość depozytu. Maksymalnie będzie to kwota do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKwalifikacje EURO 2020: Białoruś vs Niemcy- 8 czerwca (sobota)
Następny artykułTyp dnia z tenisa: De Minaur – Seppi – 12 czerwca (środa)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.