Jeden z czołowych bukmacherów w Polsce, czyli STS oferuje graczom specjalną promocją na zmagania w Premier League. Wystarczy dokonać wpłaty w wysokości 50 złotych, aby liczyć na darmowe środki.

Darmowa gotówka dla typerów

Darmowa gotówka dla typerów

Użytkownicy z tej oferty mogą skorzystać w dniach od dnia 13.01.2020 r. od godziny 00:00 do dnia 15.01.2020 r. do godziny 23:59. Warto jest podkreślić, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Podstawowa czynność jaką gracz musi wykonać w tej akcji to dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 50 złotych na swoje konto. Po czym trzeba zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy z kursem łącznym co najmniej 1.85.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. W najbliższej serii pojedynków dojdzie chociażby do takich potyczek, jak m.in. Liverpool – Manchester United, Burnley – Leicester czy też Watford – Tottenham.

betclic kod promocyjny

Minimalna stawka zakładu promocyjnego to 10 złotych. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie zakładu zawarte za środki bonusowe.

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się przegrany to mała strata, ponieważ gracz otrzyma bonus w wysokości 50% stawki. Natomiast jak zakład okaże się wygrany to na konto gracza oprócz wygranej trafi bonus do 50 złotych.

Bonus bez depozytu 2020

Darmową premię za dokonanie rejestracji online oferuje bukmacher STS online. Wystarczy, że typer założy konto i wpisze specjalny kod promocyjny “BETONLINE” w zamian otrzyma 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na dodatkowy bonus typer może liczyć pod warunkiem dokonanie pierwszego depozytu. Wówczas maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów