We wtorek w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Argentyny podejmą zawodników Paragwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Copa America: Argentyna – Paragwaj

Copa America: Argentyna – Paragwaj

Argentyna to bardzo silna reprezentacja. W rankingu FIFA zajmują ósme miejsce i mają w swoich szeregach wiele znakomitych indywidualności. Ich zmorą ostatnich lat był jednak brak zgrania.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Podobni wygląda to obecnie. Argentyna nie spisuje się na miarę oczekiwań i ma w dodatku spore problemy ze strzelaniem bramek. W dwóch pierwszych meczach Argentyna trafiała raz na mecz.

W pierwszym pojedynki zremisowali z reprezentacją Chile 1:1, a w drugim ograli Urugwaj 1:0. Są to dobre wyniki, ale Argentyna nie zachwyca. Paragwaj ma słabszą reprezentację, która w rankingu FIFA lokuje się na trzydziestym piątym miejscu.

W Copa America zagrali jak dotąd tylko jeden mecz. Trzeba przyznać, że w meczu z Boliwią zagrali bardzo dobrze. Wygrali bez większych problemów 3:1, ale stracony gol na pewno zapali u nich lampkę ostrzegawczą.

W meczu z Argentyną na pewno nie mogą zagrać zbyt ofensywnie i zapewne skupią głównie na grze defensywnej. Paragwaj nie będzie miał w tym meczu wielu okazji, a Argentyna jest nieskuteczna i w tym pojedynku nie spodziewam się wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Argentyna – Paragwaj-31,37Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Macedonia Północna – Holandia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Francja – Portugalia (Typ i Analiz)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.