Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Każdego dnia typerzy mogą liczyć na extra 20 PLN i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Darmowe bonusy codziennie od legalnego bukmachera STS

Darmowe bonusy codziennie od legalnego bukmachera STS

Regulamin akcji „Codziennie 20 PLN” jest bardzo prosty. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie, aby liczyć na extra środki.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Gracz, który chce wziąć udział w wspomnianej akcji musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest typerom od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

20 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Należy wiedzieć, że w promocji „Codziennie 20 PLN” dostępne są wyłącznie kupony AKO, czyli takie, na których muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą one pochodzić.

Jednak wymagane jest przez bukmachera STS, aby typy były z oferty przedmeczowej, a kurs całkowity zakładu nie był mniejszy niż 1.85.

Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli w czasie jednego dnia gracz zagra kupony za łączną kwotę nie mniejszą niż 100 PLN w prezencie otrzyma 20 PLN. To sprawia, że w okresie jednego okresu rozliczeniowego na konto gracza może trafić nawet 140 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera w Polsce:

Bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom już na sam start darmowe 29 PLN i bez wpłaty własnej. Chcąc otrzymać te środki wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta, później nie ma już takiej możliwości.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma premię jej równowartości. Maksymalnie na konto użytkownika może trafić nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Atalanta – Inter (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Polska – Ukraina (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.