Czasami w zakładach bukmacherskich bywa tak, że pewien serwis jest wycofywany na stałe lub na określoną ilość czasu. Tak właśnie było z Betclic. Pozostaje teraz postawić sobie pytanie czy serwis po nieobecności będzie w stanie powalczyć jeszcze o Polskiego klienta?

betclic polska
Betclic legalny bukmacher online w Polsce

Betclic Polska kiedy startuje?

Trzeba wziąć pod uwagę to jak duża jest konkurencja obecnie na Polskim rynku zakładów bukmacherskich online. Obecnie na rynku w Polsce jest 15 bukmacherów, a jeszcze kilka innych oczekuje na wydanie pozwolenia przez Ministerstwo Finansów. Co dziwnego jest, jeśli chodzi o tego bukmachera? Przede wszystkim to, że nie posiada on własnej strony Internetowej.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Wciąż nie wiadomo na co czeka tak przecież znany kiedyś bukmacher. Według różnych źródeł nie widać z ich strony jakiegokolwiek zaangażowanie, jeśli chodzi o powrót do dawnych sukcesów czy też walkę o to, aby odzyskać swoich klientów. Nie ma jednoznacznych informacji czym taka sytuacja jest spowodowana. Przewidywana data powrotu tego bukmachera na Polski rynek to przełom kwietnia i maja 2019 roku.

Lata świetności tej firmy na rynku to okres od 2005 do 2016 roku. Od czasu, gdy w naszym kraju weszła nowelizacja ustawy hazardowej, która ma za zadanie ograniczyć całkowicie możliwość gry u bukmachera, który nie ma w swojej dokumentacji na świadczenie zakładów wzajemnych – Betclic przez pewien czas nie blokował swojej strony. Każdy z graczy powinien być świadomy tego, że jeśli złoży jakikolwiek depozyt u nielegalnego bukmachera może narazić się na karę pieniężną.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty od STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowe bonusy w Betclic

Oficjalnie Betclic wrócił na polski rynek we wrześniu 2018 roku, jednak do dnia dzisiejszego nie ma żadnych dalszych informacji. Jeśli jest to takie pewne, że bukmacher wróci niebawem na nasz rynek to na jakie bonusy możemy liczyć? Jeszcze przed zniknięciem z mapy bonus miał formę cashbacku. Była to premia w formie gotówki, bez zbędnych bonusów do wartości 200 zł.

Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że porównując to do aktualnej sytuacji na rynku bukmacherskim nie jest to zbyt atrakcyjny bonus i jeżeli nie ulegnie to zmianie raczej mało graczy zdecyduje się na powrót do tej firmy. Dla porównania w innych serwisach bonusy wynoszą nawet 1500 zł. Istnieje również możliwość wprowadzenia kodu promocyjnego, który w przypadku bukmachera Betclic jeszcze się nie pojawił.

Swoją drogą ciekawe jest to jakie ewentualne korzyści będzie przynosił graczom. Według założeń mają pojawić się jeszcze bonusy zwiększające bonusy w kuponach kombi, czyli Multi+. Ponadto mają być także dostępne oferty polecające, które powinny być niezwykle atrakcyjne, gdyż za jedną poleconą osobę będziemy mogli otrzymać nawet 100 zł.

Standardowy podatek

Betclic jako legalny bukmacher ma zostać normalnie opodatkowane, czyli według prawa będzie to 12% od każdego postawionego kuponu oraz 10% od wygranej powyżej 2280 zł. Zostanie to oczywiście pobrane z salda gracza. Nie jest to nic nowego, bo takie warunki panują również w każdej innej firmie bukmacherskiej. Według Betclic wszystkie wypłaty będą kierowane tylko i wyłącznie na rachunek bankowy.

Metody wpłat

Wpłat z kolei będzie można dokonywać wszystkimi kartami płatniczymi oraz dokonywać depozytów poprzez wszelkiego rodzaju pośredników transferów bankowych. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych informacji na temat płatności blikiem czy też portfelem elektronicznym, jednak bardzo prawdopodobne jest to, że takie metody płatności zostaną wprowadzone. Jak widać powrót na rynek tego bukmachera może budzić wiele kontrowersji, jednak możliwe jest to, że znowu będzie bardzo znany na krajowym rynku.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: AS Roma – Empoli – 11 marca
Następny artykułCopa Libertadores Boca Juniors – Tolima – 12 marca