Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć regularnie co weekend na freebety za obstawienie meczy.

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom. Pewne 50 PLN

eWinner rozdaje bonusy co tydzień swoim graczom. Pewne 50 PLN

Trzeba przyznać, że na pewno jest co obecnie obstawiać. A mianowicie rozgrywane są pojedynki ligowe przecież w zdecydowanej większości lig, jak m.in. Premier League, Serie A, Ligue 1, Ligue 1, Bundeslidze, czy też Serie A.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Na tą okazję każdy z użytkowników może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „50 PLN co weekend” dostępnej u bukmachera www.eWinner.pl. A jest ona aktywna wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę do odwołania.

Darmowe 50 PLN za obstawienie meczy

Warunki promocji „50 PLN co weekend” są niezwykle proste i czytelne dla każdego. A mianowicie należy zagrać kupon AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowy, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, które mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale „na żywo”
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • dokładana stawka kuponu musi wynosić 49 PLN
sts bonus bez depozytu za darmo

Gracz, który zagra kupony spełnione powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie freebet 25 PLN i to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone. Warto jest zaznaczyć, że podczas weekendu na konto gracza może trafić nawet 50 PLN.

Bonus powitalny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferując wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premia równowartości dokonanie drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak istotne jest to, iż trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjny. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Sampdoria – Napoli (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: Górnik Polkowie – GKS Tychy (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.