Znowu czytasz o tym, że sporo osób inwestuje w zakłady bukmacherskie? Czy można na tym zarabiać? Tak. Co prawda nie każdemu się to udaje, ale na pewno jest taka właśnie możliwość. By zwiększyć swoje szanse na systematyczne wygrane w podmiotach bukmacherskich warto wybrać takie firmy, które zapewniają m.in. świetne bonusy na start. Gdzie zatem szczególnie warto typować?

Co zapewnia nowym Klientom Betfan?

Ta firma bukmacherska jest z miesiąca na miesiąc coraz popularniejsza. Warto zaznaczyć, że Betfan działa na rynku już od dobrych kilku lat. Pod koniec października 2018 roku ten podmiot hazardowy zdobył odpowiednie zezwolenia, by oferować zakłady wzajemne zgodnie z polskimi przepisami. Wnioski zatem nasuwają się tak naprawdę same. Jak tam zarejestrujesz swoje konto, to będziesz mógł obstawiać bez żadnych wątpliwości. Typy piłkarskie Sport Betfan są natomiast naprawdę urozmaicone. Zaraz się o wszystkim przekonasz. Jeśli zarejestrujesz się i wpiszesz kod promocyjny, to będziesz mógł skorzystać z cashbacku. Jego wartość zależy od Twojego depozytu. Maksymalnie możesz zaś uzyskać 600 PLN.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Z kolei minimalna suma to dokładnie 50 PLN. Co jeszcze jest oferowane? Jeśli będziesz użytkownikiem tego bukmachera internetowego, to możesz zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Myślisz, że to już wszystko? Na szczęście nie! W końcu masz też okazję skorzystać z bonusu przy kolejnej wpłacie. Aktualnie (stan na 21 stycznia 2022 roku) jest oferowany bonus 100% do 1000 PLN.

Oferta na start w STS

Na pewno dobrze byłoby posiadać konto także w tym bukmacherze. Czym cechuje się ta popularna firma? Należy podkreślić, że jest to kolejny legalny podmiot hazardowy. Oferuje on wiele promocji. Dla nowych oraz lojalnych użytkowników. Pierwsza z nich to tak naprawdę bonus bez depozytu. Musisz tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny BETONLINE. To jest zaś… w zupełności wystarczające, by zainkasować 25 PLN. Najważniejsza promocja tego podmiotu hazardowego to natomiast podwojenie wpłaty. Dzięki temu możesz zainkasować 100% do 1200 PLN. Wystarczy tylko wpłacić pieniądze. Wartość depozytu zostanie zaś podwojona. Aż do 1200 PLN. Poza tym STS oferuje m.in. pieniądze na sporty wirtualne oraz gry karciane. Jeśli masz zamiar udzielać się w tych działach, to warto wiedzieć, że możesz zainkasować po 20 PLN.

Co przygotowała natomiast Fortuna?

Chcesz założyć kolejne konto bukmacherskie? W takim razie warto zdecydować się na ten podmiot hazardowy. Co przygotowała dla nowych Klientów Fortuna? Ta firma bukmacherska jest hojna. W końcu możesz np. zdecydować się na bonus bez depozytu. Aby go zainkasować, trzeba tylko zarejestrować konto, a także wpisać kod… Dzięki temu zdobędziesz 20 PLN. Z kolei główna promocja tego popularnego bukmachera (działającego już od… 1996 roku) to zakład bez ryzyka. Tutaj dochodzi jeszcze wpłacenie pieniędzy. Maksymalnie możesz zdobyć aż 600 PLN. Jeśli zaś Twój pierwszy zakład nie pójdzie po Twojej myśli, to i tak nie będziesz na tym stratny, co powinno mieć znaczenie dla każdego gracza.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułChampionship: Nottingham – Barnsley (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: ZASKA – Novosibirsk (Typy i Analiza)