Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi przygotował bukmacher STS. W ramach akcji „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”, każdy typer może liczyć na bonus do 25 PLN i to w każdym tygodniu.

E-sport. Bonus dla graczy

E-sport w STS. Bonus dla graczy

Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich tygodni obstawianie E-sportu jest zdecydowanie bardziej popularne niż to miało miejsc chociażby kilka miesięcy temu. Przyczyna można śmiało powiedzieć, że jest prosta. Wynika ona z tego, że większość rozgrywek jest zawieszonych i tym samym oferty bukmacherów są ubogie.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jednak ten „kryzys” w żadnym wypadku nie dotyczy zmagań w E-sporcie, a tam mecze są rozgrywane i to bez żadnych ograniczeń. W najbliższych dniach zostaną rozegrane przecież pojedynki, chociażby w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował specjalna ofertę promocyjną każdemu graczowi: „Bezpieczne 25 PLN na E-sport„. W ramach tej akcji typerzy co tydzień mogą otrzymać bonus do 25 PLN.

Należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty gracze koniecznie muszą się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie obowiązkowo trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bonus na E-sport dla typerów.

Następnie pozostaje już graczom obstawiać mecze. W ramach tej oferty promocyjnej bukmacher STS dopuszcza kupony SOLO, na których to mogą być wyłącznie typy z E-sportu, których kurs musi wynosić minimum 1.85. Na pewno jest z tego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach będą zmagania chociażby w takich gracz, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Stawka każdego zakładu promocyjnego jest dowolna. Natomiast te kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

sts bonus bez depozytu za darmo

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsumowania stawek wyłącznie za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Suma przegranych zakładów przez gracza wyniosła 210 PLN. To gracz otrzyma bonus o wartości 21 PLN.

W ramach tej oferty promocyjnej każdy typer w czasie trwania jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus, który może wynieśc maksymalnie 25 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne, a obstawiać mecze można jedynie przez internet.

Jednak warto jest na pewno skorzystać z pakietu powitalnego, ja w swojej ofercie posiada bukmacher STS, w którego skład wchodzi:

  • freebet o wartości 29 PLN bez dokonywania wpłaty
  • darmowe środki równowartości depozytu do 1200 PLN

Z tych bonusów każdy gracz może skorzystać pod warunkiem, że wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga: CSKA Pomir Dushanbe – Khujand (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera U20: Diriangen U20 – Chinandega U20 (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.