Bukmacher STS na mecz Polska – Macedonia przygotował specjalny bonus, dzięki któremu nowi gracze dostają ponad 1400 PLN na dobry początek obstawiania!

Bonus od STS na mecz Polska - Macedonia. Nowi gracze dostają teraz ponad 1400 PLN!
Bonus od STS na mecz Polska – Macedonia. Nowi gracze dostają teraz ponad 1400 PLN!

STS bonus na mecz Polski w eliminacjach Euro 2020!

Bonus od STS dostępny jest dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. Co bardzo ważne – kod promocyjny „BETONLINE” jest jedyną okazją do tego, by zgarnąć w pakiecie powitalnym 29 PLN bez depozytu!

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Dostępny w STS bonus można odebrać tylko do końca 13 października. To właśnie wtedy reprezentacja Polski rozegra ostatni w tym miesiącu mecz w eliminacjach Euro 2020!

totolotek bonus bez depozytu
totolotek bonus bez depozytu

Jeżeli Biało-Czerwonym uda się wygrać z Macedonią Północną na Stadionie Narodowym, będą na sto procent pewni awansu do mistrzostw Europy 2020!

Wyjątkowa premia od STS – tylko do 13 października 2019!

Co można odebrać w najnowszej promocji na start w STS? Standardowy bonus do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie to jeszcze nie wszystko!

Każdy nowo zarejestrowany odbiera teraz nawet 200 PLN jako zakład bez ryzyka na ostatni październikowy mecz Polaków w tym roku.

Dodatkowo odebrać można 29 PLN bez konieczności wpłacania pieniędzy – jedyny wymóg to wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„!

💰Bonus powitalny w STS 💰

  • Wystarczy założyć konto na STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
  • Przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN
  • Od razu po rejestracji 29 PLN bez jakiegokolwiek depozytu
  • Na mecz Polska – Macedonia Płn. aż 200 PLN jako zakład bez ryzyka!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEl. EURO 2020: Islandia – Francja (Typ i Analiza)
Następny artykułKw. EURO 2020: Włochy – Grecja (Typ i analiza)
Niecierpliwy typer, który nie lubi przegrywać. Zawsze chce kończyć miesiąc na plusie, ale nie zawsze mu się to udaje. Zwariowany, ale w pozytywnym sensie! :)