Bukmacher forBET z okazji Świąt Bożego Narodzenia swoim graczom rozdziela gotówkę. Wystarczy zalogować się na swoje konto u bukmachera i cieszyć się z prezentu jaki bukmacher oferuje z okazji kalendarza adwentowego.

Promocja obowiązuje do końca środy 26 grudnia do godz. 23:59. Skierowana jest do użytkowników Forbet, którzy zarejestrowali konto nie później niż 21.12.18, do godziny 23:59.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Wymagania nie są duże. Wystarczy, ze zalogujesz się na stronę bukmachera i automatycznie masz przyznane 10 PLN. Jednak jeżeli w grudniu grałeś u bukmachera, a dokładnie postawiłeś przynajmniej jeden zakład bukmacher przyzna Ci 30 PLN.

Promocja zostanie przypisana do Twojego konta automatycznie. Jednak trzeba go aktywować po wejściu w Moje konto>Bonus> Oczekujące bonusy.

Aby wypłacić bonus wystarczy kwotę bonusu obrócić czterokrotnie po kursie co najmniej 2.00. Mamy na sto siedem dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na środę 26 grudnia
Następny artykułTyp na czwartek 27 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.