Do końca roku pozostało jeszcze kilka dni. Jednak bukmacher LvBet zachęca swoich użytkowników do zawierania kuponów na sporty wirtualne, gdzie przewiduje bonus w wysokości 40 PLN.

Promocja obowiązuje do dnia 30 grudnia do godz. 23:59. Do tego czasu musimy obrócić kwotą 100 PLN, po kursie 1.5 na kupony ze sportów wirtualnych. Jednak bukmacher zabrania grania freebetami oraz środkami bonusowymi. Jedyna dopuszczalna opcja do środki własne.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Zakłady można zawierać na lvbet.pl, wersji mobilnej lvbet.pl oraz aplikacji mobilnej bukmachera. Bonus w kwocie 40 PLN pojawi się na naszym koncie 31 grudnia, maksymalnie do godziny 17:00.

Bonus można będzie wypłacić pod warunkiem pięciokrotnego obrotu kwotą otrzymanego bonusu. Bukmacher zastrzega, że można typować jedynie sporty wirtualne. Czas na obrót bonusem mamy 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na piątek 28 grudnia
Następny artykuł40 PLN od LvBet na E-Sport
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.