Forbet cały czas prowadzi promocję, w której zwiększa wygrane swoim użytkownikom. A do tego na niedzielę 6 stycznia ma do przyznania trzy nagrody po 200 PLN z okazji święta Trzech Króli. Wystarczy, że będziemy w trójce osób z najwyższymi trafionymi kursami.

Promocja obowiązuje jedynie w niedzielę 6 stycznia – czyli w święto Trzech Króli. Do tego kupony, które zostaną rozliczone do godziny 23:59 biorą udział w tej promocji.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Kolejnym warunkiem, żeby liczyć się w walce o bonus w wysokości 200 PLN jest stawka kupony. Musi ona wynosić równo 39 PLN. W promocji nie zaliczają się kupony zagrane z salda bonusowego.

Jednak głównym warunkiem jest trafienie najwyższego łącznego kursu. Bukmacher nie określa ilości minimalnej i maksymalnej zdarzeń na kuponie. Jednak na pewno musimy dokonać dokładnej selekcji zdarzeń, aby znalazły się one na kuponie.

Ponadto bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14% w miesiącu styczniu

Nagrody do zwycięzców trafią najpóźniej w poniedziałek 7 stycznia do godziny 16:00. Aby móc wypłacić bonus należy dokonać obrotu czterokrotnością otrzymanej kwoty po kursie minimum 2.00 w ciągu 30 dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułRouen – Angers – Typ dnia 6 stycznia
Następny artykułTyp dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – Benatky – Jihlava
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.