W niedzielę w ramach rozgrywek Dywizji 1 piłkarze 1 piłkarze Constantine podejmą zawodników Biskry. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Algieria Dywizja 1: Constantine – Biskra

Algieria Dywizja 1: Constantine – Biskra

Gospodarze tego meczu to utytułowany klub, który w swojej historii zdobył dwukrotnie mistrzostwo swojego kraju. Ostatni raz całkiem niedawno, ponieważ w 2018 roku. W obecnym sezonie także powinni zając wysokie miejsce, chociaż to MC Alger był przed sezonem wymieniany jako główny faworyt do mistrzowskiego tytułu. 

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Constantine po dwudziestu jeden ligowych kolejkach ma na swoim koncie trzydzieści jeden punktów i lokuje się na szóstym miejscu, a więc pozycję za kwalifikacjami do pucharów. W dodatku w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe ze słabiutkimi piłkarzami Hussein Dey.

Biskra to klub to zupełnie innych celach na ten sezon. Przed obecnym sezonem awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej, w której chcą się po prostu utrzymać, bez większych celów.

Tak jak przewidywano, grają dosyć słabo i zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli (na szesnaście możliwych), mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach tylko dwadzieścia punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali przed własną publicznością z zawodnikami Setif 0:2, a więc drużyną z trzeciej pozycji w ligowej tabeli.

Liga Algierska jest bardzo wyrównana i wiele drużyn walczy o czołowe lokaty. Constantine na pewno stać na wyższe miejsce w tabeli i z pewnością obecne miejsce ich nie zadowala, a po ostatniej kompromitującej porażce będą chcieli uzyskać lepszy wynik. Ich rywal to jednak zespół z dołu tabeli i gospodarze powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Constantine – Biskra 11,40STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPrimera Nacional: CA Estudiantes – Temperley (Typ i Analiza)
Następny artykułCopa de la Superliga: Lanus – Argentinos Jrs (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.