Aktualny pakiet powitalny u bukmachera eFortuna oferuje wszystkim użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 2230 PLN. Jednak obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjny, które znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

v eFortuna oferuje bonusy powitalne, a w skład pakietu powitalnego wchodzi darmowe 20 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Pierwsza czynność, jaką trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt większych problemów.

Darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej u bukmachera eFortuna:

Wszyscy użytkownicy już na sam start otrzymają darmowe 20 PLN za dokonanie rejestracji. Te środki znajdą się na kontach typerów i to bez dokonywania depozytu.

Jednak istotne najważniejsze jest wszystkim wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

sts bonus bez depozytu za darmo

Premia za wpłatę własną do 2000 PLN:

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma dodatkowe środki. Na konto gracza trafi bonus równowartoci dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1300 PLN. W prezencie otrzyma taką samą wartość. Łącznie gracz będzie posiadał 2600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN:

Po dokonaniu pierwszego depozytu wszyscy użytkownicy mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka, aż do 210 PLN.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym mogą znajdować się dowolne typy. Jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na Twoje konto. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułOptibet Virsliga: FK Liepaja – Riga FC (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Manchester Utd – LASK (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.