Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom na start przygotował bukmacher eFortuna. Po wpisaniu specjalnego hasła promocyjnego, które znajduje się poniżej w artykule gracze będą mogli skorzystać z bonusu powitalnego, którego łączna wartość może wynieść nawet 2230 PLN.

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Na początku warto jest podkreślić, że w skład pakietu wchodzą:

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

  • bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka 210 PLN

Podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić jest to rejestracja konta. Wykonać to można stronie na www.eFortuna.pl. Sam proces jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt większych problemów.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Chcesz liczyć na powyższe bonusy? Jeśli tak, to musisz mieć na uwadze, że musisz obowiązkowo wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma pewne 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Ważne w tym wszystkim jest to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

sts bonus bez depozytu za darmo

O 100% większy depozyt

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na extra środki, ponieważ otrzyma premię równowartości wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu w wysokości 1700 PLN. W prezencie otrzyma taką samą kwotę, ale będzie ona w formie środków bonusowych.

Dodać jest warto, że najwyższa wartość z jakiej będzie mógł skorzystać każdy gracz, to aż 2000 PLN.

Zwrot do 210 PLN za przegrany zakład:

Bukmacher eFortuna oferuje graczom po dokonaniu wpłaty pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 210 PLN.

Wówczas, jeśli zakład SOLO, AKO, lub MAXIKOMBI okaże się przegrany to użytkownik nie odczuje w żadnym wypadku straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 210.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Brighton – Chelsea (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 1: PSG – Metz (Typ i Analiza)
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.