Nie od dzisiaj wiadomo, że E-Sport coraz bardziej się rozwija pod każdym względem również w bukmacherce, gdzie więcej ludzi zaczyna typować. W związku z tym bukmacher LvBet organizuje promocję, gdzie daje graczom nawet 40 PLN.

Warunkiem głównym, aby otrzymać bonus jest o niedzieli, tj. 30 grudnia dokonać obrotu przynajmniej kwotą 100 PLN na sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.5. Jednak kupony muszą być zawarte za środki własne, granie freebetami bądź innymi środkami bonusowy automatycznie przekreśla nas z promocji.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Jednak bukmacher zastrzega, że dla każdego gracza, który spełnia powyższe warunki jest przewidziana maksymalnie jedna nagroda. Kupony można zawierać zarówno a lvbet.pl, wersji mobilnej lvbet.pl oraz aplikacji mobilnej bukmachera.

Bonus na koncie gracza pojawi się automatycznie w dniu 31 grudnia, maksymalnie do godziny 17:00. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • pięciokrotnego obrotu jego wartością
  • trzeba tego dokonać na przestrzeni 30 dni

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBonus na E-Sport od LvBet
Następny artykułTyp na sobotę 29 grudnia
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.