Za oknem pogoda nie rozpieszcza nas do spacerów i wyjścia do punktów stacjonowanych bukmacherów. Forbet w związku z tym zaprasza nowych graczy do siebie. Jedynie dzisiaj daje promocję na dzisiaj 20PLN za rejestrację bez depozytu. Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Forbet jak i inni bukmacherzy w okresie przedświąteczny wprowadzili kalendarz adwentowy, w którym codziennie, aż do świąt dają bonus. Na dzisiaj, czyli 9 grudnia bukmacher daje 20 PLN za samą rejestrację nie dokonując depozytu. Warunki promocji znajdują się poniżej:

1. Promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, tj. 9 grudnia. Aby z niej skorzystać trzeba mieć założyć konto na www.iforbet.pl.

2. Aby bonus znalazł się na koncie musimy poprawnie przejść proces weryfikacji osoby.

3. Bonus należy obrócić raz z minimalnym kursem na przestrzeni 30dni, czyli. 20 PLN x kurs 2.00. W razie zwycięstwa bonus można wypłacić.

4. Bukmacher zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych graczy.

5. Stworzenie multikont będzie skutkowało zablokowaniem ich i wykluczeniem z bonusu.

Po przejściu pomyślnie tych punktów nic innego nam nie zostało tylko korzystać z promocji. Oferta bukmachera na dzisiaj jest bogata więc można od razu dokonać obrotu bonusem i ty samym go pomnażać.

Darmowe konto bukmacherskie założysz online na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykuł14% większa wygrana w Pluslidze od LvBet
Następny artykułTypy na 10.12 – poniedziałek
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.