W niedzielę w ramach rozgrywek 2. Bundesligi piłkarze z Bielefeld podejmą zawodników Osnabruck. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Transmisję przeprowadzi Eleven Sports 1.

Bundesliga: Bielefeld – Osnabruck

Bundesliga: Bielefeld – Osnabruck

Drużyna z Bielefeldu nie była przed tym sezonem faworytem do awansu. Jest to czołowy zespół, ale ich kłopoty finansowe dają się we znaki. Obecnie grają jednak rewelacyjnie.

Oferta najwyższych bonusów w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź najlepszą ofertę

Po dwudziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt pięć punktów na swoim koncie i lokują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zanotowali dobry wynik, remisując, na wyjedzie z piłkarzami Stuttgartu 1:1.

Osnabruck to jedna z najsłabszych ekip w lidze, ale na tyle, aby bać się o to, by nie spaść. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami szesnastego w tabeli Wehen 2:6 i była to fatalna postawa Osnabruck.

Piłkarze Osnabruck w rundzie jesiennej przegrali u siebie z zawodnikami Bielefeld 0:1. Teraz gospodarze są decydowanym faworytem. O ile ich forma jest lekką niewiadomą, to rywale są tak słabi, że Arminia powinna odnieść w tym meczu zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Bielefeld – Osnabruck1x1,20STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: Hoffenheim – Hertha (Typ i Analiza)
Następny artykułYokary Liga: Energetik – Merw (Typ i Analiza)
Od 12 lat związany z portalem Betonline.net.pl, gdzie zaczynał przygodę z pisaniem o sporcie. Dziś dziennikarz jednej z najbardziej poczytnych gazet sportowych.