LvBet należy do grupy bukmacherów, którzy z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia wprowadzili swoją promocję – kalendarz adwentowy, w którym codziennie udostępniają nowe bonusy. Szczegóły dzisiejszego bonusu znajdują się poniżej.

Najwyższe kursy na Superbet.pl Legalny bukmacher Superbet - sprawdź wysokie kursy i freebet 34 PLN

Na dzień dzisiejszy, tj. 9 grudnia bukmacher daje bonus w wysokości  14% większej wygranej podczas obstawiania pojedynków z PlusLigi, dotyczy to dwóch konfrontacji, tj.:

Skra Bełchatów – Czarni Radom
Olsztyn – Lubin

Warto jest z niej skorzystać, ponieważ w razie wygranego kuponu bukmacher z specjalnej puli daję wygraną o 14% większą.

Należy pamiętać cały czas, że promocja dotyczy jedynie kuponów, które zostały zawarte z aplikacji mobilnej. Jeżeli nie macie jej można pobrać za darmo ze strony bukmachera LvBet. Kupony zawarte ze strony internetowej, bądź jej wersji mobilnej nie biorą udziału w konkursie.

Obstawianie z aplikacji mobilnej jest jedynym warunkiem, aby wziąć udział w tej promocji. Co istotne w tym wszystkim nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Nie masz konta jeszcze u bukmachera. Przypominamy  także, że w lvBet można skorzystać także z kodu promocyjnego „BETONLINE”. Wystarczy podać go w formularzu rejestracyjnym na www.lvBet.pl


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. 

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Następny artykuł20PLN od Forbet za rejestrację
Ekspert od piłki nożnej, znany typer z najlepszego portalu bukmacherskie BetOnline. Wysoka skuteczność i dodatni Yield od wielu miesięcy.